ucbasaktarim.com: Gübre Serpme Makinaları

Üçmebdeak Ziraat, tarım makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Arka Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri dâhilin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Ziraat makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına reva olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Mutabık aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz vasatını sağlamlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanoğlu ilkel tarım hayata geçirmeye mebdeladı ancak günümüzde toplumun yalnızca çok önemsiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını içinlayacak tarımsal üretimle meslekmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak tanılamamaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit istek ve tarım sektörünün giderek çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına sebep olmuşdolaşma. Teknoloji ile birlikte vüruten tarım makineleri, tarım aletleri, kendiliğinden ve yardımcı tarım makineleri üzere ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ziraat makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa değişiklıklar göstermektedir. Ziraatı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. üste yalnızca tarım sektörü değil, ülkenin dış satım hacmi de giderek artmaktadır.

Üçmebdeak Ziraat , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve yüksek üretim kapasitesi eşliğinde evcil üretim gücüyle müşterilerine en elleme hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çalışanı ile hareketli ve sinerjilü ölümlü kaynağına ehil olan Üçmebdeak Ziraat, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık araba üretimi ile 15 ’i çok ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam şayan sağlayan Üçmebdeak Ziraat; konsantre Ar-Ge çalışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını daima yükseltmektedir. Kadimî tekâmül ve sıfır yanılma üretim sistemi, Üçmebdeak Ziraat ürünlerinin hem dar içinde hem de dar dışında güvenilerek kullanılmasının mebdelıca nedenidir. Üçmebdeak Ziraat, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde demıtlamıştır.

Üçmebdeak Ziraat olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin reva ve muvazeneli bir şekilde tevziını sağlamlar.
Gübreyi yeterli ve dosdoğru bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile boşuna gübre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mümbit bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sebebiyle toprak üzerinde daha azca efor harcama ederek çok daha sağlamlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın boşuna olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sebebiyle çok daha sağlamlıklı kalır ve toprağınızdan daha çokça semere ve sebze elde etmenize yardımcı olur.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması dâhilin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha mümbit bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en şanlı gereksinimlerı olan gıda maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin kullanımı dair çok önemli ve özen edilmesi gereken bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha mümbit özlar elde edebilirsiniz.

Üçmebdeak Ziraat olarak bir gayrı ürünümüz olan Traktör Arka Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine haiz olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dayanak seviyesinden haiz olmak ve bekleyen bir damperli kamyona ya da münhal bir trap hafriyatsına bırakmak dâhilin geniş olarak kullanılır. Arka yükleyici ile birlikte bir malzemeyi yere itmeden haiz olmak mümkündür. Arka yükleyiciler ekseriya istiflenmiş olan bir malzemeyi dayanak seviyesinden haiz olmak dâhilin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap hafriyatsı üzere alanlara bırakmak dâhilin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan dip yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıharemlabilir bir demetlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değhizmettirilebilir ve birçok babaşmanla da degajeletilebilir. Anne dahişenler ekseriya hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çalıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da faaliyet ettirilir. Teleskopik konveyörlara bakılırsa nispetle sakıt maliyetleri ve çok cephelilükleri de dip yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dip yükleyiciler dâhilin yeğleme edilebilecek birçok üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem bedel hem de kalite olarak kazanım sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ziraat makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden Üçmebdeak Ziraat’ın dip yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek vukuf sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yem bitkilerinin toplama ve balyalama hizmetlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu örgülması hizmetlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçmebdeak Ziraat olarak Ot Toplama Tırmıkları da tarım makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Askılı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Yeygi kompozit makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslek sırasında iş yükünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında özen etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine özen edilmediği devir hayvanın sütü ve etinden semere alınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak beslek sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün gıdaları tek seferde alabilir ve daha elleme beslenebilir. Yeygi karmanın örgülması hayvanın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek daha elleme beslenmesine böylelikle daha çokça semere almanızı sağlamlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile birlikte Yeygi Katışık Makinaları da Üçmebdeak Ziraat olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmebdeak Ziraat olarak önlemlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de evetğu üzere en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (ölçün) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi örgüsı gani ve mümbit bir tarımsal üretim dâhilin şanlı avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan tarımı dâhilin önemli bir köprü hizmetlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha elleme durumlara gelmesi dâhilin tarımsal dış satım noktasında Üçmebdeak Ziraat olarak bütün çalışanlamış olurımızın katkısıyla birlikte
Üçmebdeak Ziraat kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ve profesyonel ürün için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir