Kurma.Website

İnsanların yasevimliıkları özel hatıralarını, eksperlik alanlarıyla kontralarına çıdem yeteneklerini paylaşmalarını, ihtiyaç olduğunu düşündükleri bir alanda yahut dolaysız olarak zatî isteklerini tatmin geçirmek yürekin kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu sermaye hakkında daha detaylı bir şekilde vukuf yolmak içim blog nedir adlı yazımı okuyabilirsiniz.

# Saksılamadan önce vakit kaybetmemeniz namına blog harismadan önce adlı yazımı okumanızı öneririm. “Sitemin ismi ne olmalı daha onu bile bilmiyorum” diyenler yürekin bile blog ad önerileri yahut domain önerileri yazım tam size bakılırsa.

Günümüzde blog mevzuları; kişilerin eksperlik alanları, inceleme yetenekleri kadar belirli bir amaçta yazılabileceği kadar; her sektörden yahut her fikirden az buçuk toparlayarak da website tesis etmek mümkündür.

şu demek oluyor ki bir gündüz teknoloji dair vukuf sunulurken; gayrı gündüz, siyasetle müteallik paylaşımları blog gönülğinize isabetli bir şekilde yapabilirsiniz. Bir gündüz gitar çahiz dair videoteyp ve ışıkğraflı yayınlar yaparken; bir ahir gündüz rahatıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Yahut blogunuzu harisarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Kadar çağımı Aldatmaır?
Website yazmak 2022 tarihinden itibaren imdi çok kolaylaştı. Yalnızca 25 dakikada sıfır vukuf ile sizinde blogacmak.com kadar bir siteniz olabilir. Bu konuda daha detaylı bir şekilde vukuf yolmak yürekin nasıl blog açılır yazımı okumanızı öneririm.

blog yazmak vakit almaz
Döneminızı matlup vahit şey domain adınızı ve tasarımınızı seçmek olacaktır. Eğer kafanızda esasen bir domain (vadi adı) var ise o vakit ağır anlamda alışverişiniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi harismaktan öte blogun yürekine okuyucunun sevdiği yazıları geçirmek, bu yazılara özgün videoteyp ve resimler vurmak daha uzun vakit alacaktır. Gerçi sadece 10-15 dakikada makale yazıp yayınlayanlar da var. şu demek oluyor ki bu süreyi ayarlamakta size kalmış esasta.

Ne Kadara Varlık Olur?
Bu alışverişe serlamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi yazmak yürekin çok mangır harcayacak mıyım?” dır.

blog yazmak kaç mangır
Yanıt “Faydalı” Web sitesi yazmak yürekin muhakkak öyle koca miktarlarda mangır harcamanıza icap namevcut. Siteyi kendiniz harisacağınız yürekin tasarım ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den bayağıya yapılmayan bu hizmetin esasta maliyeti 1 yıllık $20-25.

Yalnızca domain ve hosting yürekin bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 kadar bir numara tutacak. şu demek oluyor ki aylık sadece $1-2 ödeyerek sitenizi harismış olacaksınız. Bunun yürekin Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bize yıllık 20-25 Dolar kadar bir rakama müstakbel. Nasıl mı? Burdan devam…

Blog Aç Fakat Illet?
Esasen bunun bir çok sebebi olabilir, ancak en popülerleri:

Evden mangır isabet yürekin kent yazmak : Türkiye’bile bir çok blogger internet üzerinden blog yazarak mangır iktisap etmek yürekin web sitelerini kullanıyor. Yalnızca part-time bir iş olarak bileğil, birtakımları bu olayı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten mangır isabet dair en kazançlı yöntemlerden biri kent düşünmek ve kent harismaktır.
1 sefer öğren 1000 sefer yap : Bir su blog nasıl açılır öğrendikten sonrasında arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki rastgele bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu alışverişi kendiniz yürekin bir mangır isabet yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini ifade geçirmek yürekin : Yalnızca blog geçirmek, kendi duygularını serkaları ile parsellemek yürekin blog harisanlarda var. Ayrıca bu zevat ara sıra öyle pop oluyorlar ki on binlerce nüfus tarafından siteleri kovuşturulma ediliyor.
Varolan alışverişinizi geliştirmek yürekin : Blogları zatî ve kurumsal olarak ikiye ayırabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok az maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları yürekerikler ile çok daha lüks kesime ulaşırlar.
Blogger tutulmak yürekin. “Blogger” doğrusu blog sahibi sima kelimesi son günlerde sosyal iletişim araçları kompradorlığı ile yayıldığından çok pop bir konsept evet. Bu zevat ara sıra hayatlarını ara sıra ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip skorda bir hayran kitlesine iye olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu alışverişlerden koca reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar ehliyetli gelmediyse kent düşünmek yürekin 10 niçin yazıma da bir faln derim.

website kurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir