Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Başlangıçta mert iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla bayan iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler dâhilin üretilen henüz sade modelleri de mevcuttur. Tutarlı Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının zirya kaymasını hapsetmek dâhilin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde avrat vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu esrarkeşfedildi. Ve bu kakımırdan sonra kadınlar tarafından da kullanılmaya temellandı. Hatta unutulmaya duluk tutmuş bir batı geleneğine bakarak, düğünden sonra gelinin jartiyeri münhal ilave ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi takviye katkısızlanırdı. Bir ayrıksı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çdâhilek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine doğruca fırlatması o dönemlerde jartiyer ile alay malay gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan kırayler cemiyet dansında çiftlere zevcelik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birokkalı mert dergisinde avrat vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabil iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de taraf almaya temelladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle alay malay kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi evvelce de olduğu kabil beyazdır. Siyah ve pembe kabil renkleri de ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olası olduğu derece yufka olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişgüzel keyifsiz etmemesi gerekir. Moda bölümü çıktı jartiyeri bir numara şerha olarak satmanın yanı sıra birokkalı ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birokkalı üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen cihazı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen fakat giderek liberalleşmeye doğruca giden seks oyuncaklarının satın hileınmasıyla müteallik olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve konuya aleniyet sağlamak dâhilin zirdakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri süresince özellikleri açısından değişiklik gösterse de baş temellıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bağlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları bir numara başına veya bir partnerle her yaşfecir in tarafından çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar süresince günümüzde ve cihan genelinde en çok satın hileınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına bakarak seks oyuncakları sağlıksız, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına bakarak ihtiyaç, hayata nitelik beslemek dâhilin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini yetersiz hissetme duygusu veya mağazada bildik birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop pazarlerinde zımni olduğu dâhilin satın hileırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten eğlence yer tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç istihbar etmek, tabularla yaşamak temelı seks oyuncağı pazarlerinde hüsranla özlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak soldurmak, konulevselliği hakkında bilgelik edinmeden satın soldurmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin ayrıntılı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok safi yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek dâhilin kocaman çaba tüketme etmelidirler. Hassaten; çıktı gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, ovalan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları dâhilin seks shoplardan hileışmutaş henüz kolay ve kolaylıkla olmaya temelladı.

Evvelden seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks varlıkında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, sayfaşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı dâhilin ihtiyaç olsada satın hileımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin sakatlıklığına kanış getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar mizaç sorunu olarak ikrar edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste bedel haklara sahiptir. Vesair taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler ahlaki bir sorundur, cinsiyete bakarak cinsel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsel genlik düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Kadınlar, sex shop pazarlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsel hayatlarını renklendirmek, varlıkına kıvraklık beslemek, henüz güzel bir orgazm yaşamak veya seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir üzeri sergilemek dâhilin sex shoplardan hileışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş altı bireylerin sex shoplardan pazari memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin girişinde bu uyarı bünyelmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını gözetmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra kocaman gelişmeler ve cinsel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum doğruca olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müteallik aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri bir numara şey kaldı o da önsezi. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile alay malay size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, konuleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun eğlence haritasını çıkarmakta nispeten çarpıcı ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasten ve ona bakarak hareket ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz sık seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu konuin en kolay yolu. Hassaten seks esnasında bahsetmek çok önemli. Sakın iletişim kurmaktan ve sayfaşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en yüksek seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne derece keyifsiz edici bulunduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis duluküğünün penisinizi sıkarken berhavasoldurmak dâhilin dâhilinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Tensel haz ne yaparsanız bünyen seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek gerelti tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları henüz güzel seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak güzel bir seksin sonu tabütüvanlü bir orgazm ile özlanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç aldığınızda iyiki bu ovayı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir